با سپاس از تمامی شرکت کنندگان محترم که با ارائه آثار خود با ما در این امر خیر همراه شدند.

سرانجام پس از بررسی آثار ارسالی شرکت کنندگان در تاریخ های 17/2/96 ، 23/2/96 ، 4/3/96و 7/3/96 توسط هیات داوران جلسه آخر داوری در تاریخ 7/3/96 در شرکت آرانو و با حضور دبیر مسابقه برگزار گردید که داوران محترم به اتفاق نظر به دلیل نادیده گرفته شدن همه جوانب مسابقه در آثار ارسالی سه نفر را به عنوان رتبه سوم به صورت مشترک برگزیدند.اسامی برندگان و آثار ایشان به شرح ذیل می باشد.

 

-         - نگین عرب شاهی به همراه رعنا زارعی و مهشاد علوی به عنوان هم گروهی از دانشگاه هنر اصفهان

 

                                           photo ۲۰۱۷ ۰۴ ۰۶ ۰۱ ۴۴ ۱۸    

 

                                           photo ۲۰۱۷ ۰۴ ۰۶ ۰۱ ۴۴ ۲۲ 

           

                                             photo ۲۰۱۷ ۰۴ ۰۶ ۰۱ ۴۴ ۲۶

                                    

       

نقاط قوت طرح : کانسپت خیلی خوب و پرزانته قوی این طرح نقاط قوت آن می باشد.

نقاط ضعف : عدم توجه به اجرای طرح و استاندارد های کودکان و هم چنین انتخاب نا مناسب متریال و وجود بی نظمی در فضاها نقاط ضعف آن می باشند.

 

.........................................................................................................................................................................

 

-   کسری شفیعی زاده به همراه ثمین حیدری ، تینا استاد آقا نظری ، حسین زین آغاجی ، یوسف صالحی ، آیدین وسکاه استودیو طراحی شماره چهار از دانشگاه آزاد تهران غرب

 

photo ۲۰۱۷ ۰۴ ۰۶ ۰۱ ۴۰ ۲۲

  

       photo ۲۰۱۷ ۰۴ ۰۶ ۰۱ ۴۰ ۲۵

 

             

 

         

photo ۲۰۱۷ ۰۴ ۰۶ ۰۱ ۴۰ ۲۸

 

                                                                           

                                     

نقاط قوت طرح : طراحان با حفظ وضع موجود با استفاده از متریال ارزان فضایی شاداب و یکپارچه را در حین سادگی و رویا پردازانه ایجاد کرده اند.

نقاط ضعف طرح : توجه ناکافی به فیزیک بدنی و توانایی کودکان در استفاده از فضا و هم چنین گویا نبودن مدارک طرح ارسالی می باشد.

           .......................................................................................................................................................

 

-          فاطمه جعفری ماتک از دانشگاه آزاد تهران مرکز

 

photo ۲۰۱۷ ۰۴ ۰۶ ۰۱ ۴۰ ۰۳

 photo ۲۰۱۷ ۰۴ ۰۶ ۰۱ ۴۰ ۰۳

photo ۲۰۱۷ ۰۴ ۰۶ ۰۱ ۴۰ ۰۶

نقاط قوت طرح : انسجام ،یکپارچگی و نظم فضاها و هم چنین توجه به نیاز بازی برای کودکان نقاط قوت این طرح می باشند.

نقاط ضعف طرح : عدم نگاه سه بعدی در طراحی و هم چنین استفاده از رنگ های نا مناسب برای کودکان و در نتیجه موجب شاداب نبودن طرح می باشد.

 

........................................................................................................................................................................

با برندگان مسابقه طراحی معماری بیمارستان امید هماهنگی می شود تا برای روز اهدای جوایز طرح های خود را اصلاح و در حضور خیرین به نمایش بگذارند.هم چنین تاریخ دقیق مراسم اهدا جوایز در حضور خیرین به زودی اعلام خواهد شد.