بازسازی خانه در نیوجرسی آمریکا

نو نوار کردن خانه های قدیمی برای افراد ساکن در آن همیشه حس و حال خوبی به همراه دارد. تصور این که با تغییر دکوراسیون و بازسازی خانه خود فضاهای داخلی فعلی به چه شکلی تغییر پیدا می کنند، هیجان این بازسازی را بیشتر می کند. دکوراسیون منزل بر کیفیت زندگی افراد تاثیر بسیاری دارد و می تواند باعث گردش انرژی در خانه شود و این نکات از طراحی داخلی صحیح و اصولی بر می آید.

در دکوراسیون داخلی زمان همیشه تاثیرگذار بوده است. گاهی رنگی خاص در سال‌های گذشته مد بوده و بعد از مدتی همان رنگ یکی از دلایل اصلی دلگیری خانه به حساب می آید. ترفندهای دکوراسیونی زیادی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا خانه ای با ظاهری نو را تجربه کنید، گاهی این ترفندها بسیار کوچک هستند، اما گاهی هم این ترفندها ابعاد بزرگ تری به خود می گیرند که نامش بازسازی فضاهای داخلی است. بازسازی صرفاً به معنای تعمیرات نیست و گاهی فقط تغییر چهره عناصر دکوراسیونی خانه است.

قبل از هر چیزی باید بگوییم با توجه به آیتم های زیاد بازسازی داخلی خانه و بازسازی ساختمان از طراحی گرفته تا اجرا لازم و ضروری است که از کارشناسان خبره در این زمینه کمک بگیرید. بعضی ها فکر می کنند که این کار باعث افزایش هزینه می شود در صورتیکه این افراد به شما کمک می کنند تا هزینه های اجرا را کاهش داده و مطابق بودجه ای که در نظر دارید کار را برایتان انجام خواهند داد. اگر برای بازسازی از ایده های مختص به خود با سلیقه شخصی تبعیت نمایید ممکن است بعدها برای فروش ملک خود با مشکل مواجه شوید زیرا با سلیقه عموم در تعارض بوده و به همین سبب بهتر است از به کارگیری رنگ های بسیار شاخص یا تم های بسیار شخصی پرهیز نموده و تغییرات را متناسب با عوامل زیبا شناسی و مبانی دکوراسیون داخلی و تناسبات فضا تغییر دهید در غیر این صورت برای فروش منزل می بایست دوباره برای بازسازی هزینه زیادی بپردازید.

این موضوع را فراموش کنید که با بازسازی منزل می توانید یک فضا را به فضایی دیگر تبدیل کنید و یا سبک خیلی متفاوتی را در خانه بگنجانید درباره طراحی همه جانبه و سبک دلخواه خود از قبل با معمار مشاوره کنید بعد درباره بازسازی تصمیم گیری نمایید.

 طراحی داخلی و دکوراسیون منزل اگر زیر نظر افراد متخصص انجام شود، نتیجه خوبی خواهد داشت. تصاویر و توضیحات قبل و بعد از بازسازی خانه ای در Haddon Heights در نیوجرسی آمریکا که توسط شرکت TRG home concept  انجام گرفته است، گویای این نکته است:

 بازسازی خانه در Haddon Heights

درخواست کارفرما: بازسازی خانه یک طبقه و ایجاد اتاقی برای کودک آینده ی خود و هم چنین اجرای جزییات معماری در خانه با حفظ فضای دوستانه خانه.

بازسازی فضای کنار آشپزخانه:

در کنار آشپزخانه ، نیمکتی به دیوار متصل شده تا از فضای کف حداقل استفاده و فضای نشیمنی ایجاد شود.

بازسازی خانه در نیوجرسی آمریکا

 در ابتدا قسمت ناهار خوری پشت فضای اشپزخانه فضای اضافه ای بود.اما طراحان از مزیت سه گوشه ی دیوار استفاده کرده و سقف را بالاتر بردن و هم چنین قسمتی از دیوار جداکننده را در آشپزخانه اصلی برداشتند.

بازسازی آشپزخانه:

آشپزخانه به لحاظ اینکه قطب عملکردی هر فضای داخلی محسوب می شود، همواره مورد توجه بوده است. اینکه بتوان در چنین بخشی از دکوراسیون تان فضای کافی برای طبقه بندی و نظم دهی داشته باشید یا حتی فضایی مناسب برای پخت و پز موضوعی است که خیلی از افراد را وادار به بازسازی آشپزخانه ی خود می کند.

بازسازی آشپزخانه

برداشتن دیوار اضافی فضای آشپزخانه را پویاتر کرده و هم چنین کابینت ها را تا زیر سقف بالا بردند. نور و روشنایی صفحه ها به خوبی ترکیب فلزها به آشپزخانه شادی و گرما بخشیده است.

بازسازی آشپزخانه

فضای آشپزخانه به وسیله ی عوض کردن پیشخوان عمیق فریزر با یک کابینت به فضای بازتری تبدیل شد. همان طور که می بینید با تغییر رنگ کابینت ها و ایجاد قفسه ها و به نمایش گذاشتن لوازم آشپزخانه پویایی، تحرک و انرژی به فضای این آشپزخانه تزریق شده است وظاهری پر نشاط به خود گرفته است.

بازسازی فضای داخلی خانه

فضای لباسشویی و خشک کن در کابینت آشپزخانه:

برخی از صاحبان خانه ها آنقدر خوش شانس هستند که می توانند فضای رخت شوی خانه ی جدا داشته باشند اما اگر شما چنین فضایی در اختیار ندارید، هم چنان می توانید با استفاده از فضاهای بی استفاده در منزل خود، مکانی کاربردی برای این لوازم خانگی ایجاد کنید. طراح کمدی جدید ساخت تا ماشین لباس شویی و ماشین خشک کننده را در آن جا دهد.

یک گوشه ی آشپزخانه به لباسشویی و خشک کن اختصاص داده شده است. مثلا در اینجا کابینت طوری طراحی شده که لباسشویی و خشک کن بر روی یکدیگر قرار گرفته است. درب های این کابینت همه چیز را از دید پنهان می کنند و در نهایت ظاهر یکدستی با کل کابینت های آشپزخانه ایجاد می نمایند.

بازسازی فضای آشپزخانه

 سمت چپ این کمد ، کابینت های خاکستری رنگ محل قرار گیری وسایل شست و شو و تمییز کردن می باشد. 

بازسازی خانه

 طراح یک کمد نگهداری در حمام قرار داد تا جای کمد محصور شده ای که به اتاق حس کوچکی می داد را بگیرد.

بازسازی حمام خانه

بازسازی شومینه:

وجود شومینه در بخشی از خانه، حس خوب و دلچسبی را به وجود می آورند. زمانی که شکل، شخصیت پردازی، نور، طرح و دکور این قسمت با فضای خانه هماهنگ باشد، بسیار دلچسب تر می شود. در این خانه طراحان ، در کنار شومینه کتابخانه و در بالای آن آینه و جا شمعی نصب کردند.

بازسازی شومینه

 بازسازی اتاق کودک:

طراحی شما باید به گونه ای باشد که به راحتی بتوانید این اتاق را به شکلی دیگر تبدیل کنید. دلیل آن هم همانطور که گفته شد، بر اساس رشد سریع کودک است. شما باید بتوانید با بزرگ شدن کودک به راحتی فضای اتاق را برای سن جدید کودک تغییر دهید. در این اتاق، سقف به یک سقف صندوقی تغییر یافته و در محل نگهداری اطفال با فرشی پوشیده شده است.

بازسازی اتاق کودک

 دربازسازی اتاق خواب کودکان قبل از اقدام به طراحی دکوراسیون باید توجه کرد. که برای چه ‌کسی (برای چه سنی) بازسازی می کنید. دربازسازی اتاق خواب کودک نور اتاق باید ملایم و غیر مستقیم باشد. برای این کار، می‌توانید از انواع نورهای بازتابی یا پخش‌شونده استفاده کنید تا چشم کودک آزرده نشود. یادتان باشد در مکانی که اختصاص به فعالیت‌های کودک دارد، نوری جداگانه تعبیه کنید و حتماً از نورهای تزئینی هم در دکور اتاق کودکان بهره ببرید. می‌توانید انواع چراغ‌های تزئینی ریز را نیز در جایی از اتاق قرار بدهید تا فضای خاصی را برای سرگرمی و تفریح کودکان ایجاد کرده باشید.

بازسازی اتاق اطفال

 بازسازی اتاق خواب:

دکوراسیون اتاق خواب به عنوان خصوصی ترین بخش هر خانه باید دارای جزئیاتی باشد که به بیش از بیش احساس آرامش را در ما ایجاد کند، جزئیاتی مانند انتخاب نورپردازی مناسب، کفپوش و دیوار پوش استاندارد در کنار انتخاب لوازم و وسایل مناسب می تواند این آرامش مطلوب را برای هر فضایی به خصوص فضایی مانند اتاق خواب به ارمغان بیاورد. صاحبان خانه تصمیم گرفتند تا حداقل یک مدل از تزییات (گچ بری و غیره) را در هر یک از اتاق های خواب استفاده کنند و برای اتاق مهمان دیوار پوش چوبی را انتخاب کردند. 

بازسازی اتاق خواب

 هرچقدر هم که شما برای اتاق خواب خود بهترین تخت خواب ها را سفارش دهید و دکوراسیون خود را استاندارد بچینید، و در مورد ست کردن رنگ فرش و پرده وسواس به خرج دهید اگر به جزییات خاصی مانند انتخاب یک رو تختی مناسب دقت نکنید هرگز اتاق خواب زیبایی نخواهید داشت.

بازسازی اتاق خواب

 

grace 1

بازسازی سرویس بهداشتی:

شاید باور نکنید که تغییرات هرچند کوچک در دکوراسیون سرویس بهداشتی تا چه حد می‌تواند بر زیبایی آن تأثیر بگذارد. در طی انجام کارها حتما یک پیش زمینه ذهنی از تصمیماتی که باید بگیرید داشته باشید تا مجبور به تصمیمگیری سریع نشوید. یک جایگزین مناسب برای وسایلی که گران تر هستند داشته باشید که هزینه هایتان کاهش پیدا کند. این به شما اطمینان داده و کمک می کند که از تصمیم های شتابزده جلوگیری کنید تا نکند زمانی نه تنها پشیمان شده بلکه تعمیر کردنش هم برایتان پرهزینه تر شود. از اینکه فضا را با عناصری زینت دهید غافل نباشید. در یک حمام، آراستگی و زیبایی یک کلید به حساب می آید چرا که حمام تمیز ترین فضا در خانه است. از یک گلدان استفاده کنید و از داشتن یک صابون مناسب، حوله ای مناسب نیز غافل نباشید.

 بازسازی سرویس بهداشتی