ترجمه ی این مطلب توسط گروه تحقیقات شرکت آرانو انجام شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

بازسازی خانه ی آپارتمانی در قلب شهر فیلادلفیا

درخواست کارفرما برای بازسازی این خانه :

کارفرما خواهان جای خوابی برای سه دختر نوجوان و هم چنین یک کودک نوپا و اتاق خوابی برای والدین بودند.ضمناً میخواستند با باز کردن آشپزخانه و فضای نشیمن به فضایی روشن تر و مدرن تر دست یابند.طراحان بر این اساس خانه ای را با دو اتاق خواب برای این خانواده طراحی کردند.

BAMonaRossBerman15 1000x561

 

لوستر مدرن فضای بالای میز ناهار خوری دید بصری زیادی را اشغال نمیکند.هم چنین با ایده ی باز بودن فضاها اجازه داده شده تا فضای نشیمن به صورت تمام باقی بماند و فضا خرد نشود.فضای نشیمن شش نفره افراد خانواده و مهمان ها به هنگلم مهمانی های شام در این گوشه ی تنگ با مشکل مواجه بود .به همین خاطر از مبلمان با ابعاد کوچکتر و یک قفسه ی ظروف کم عمق که با کابینت های آشپزخانه ترکیب شده استفاده شده و در نتیجه مساحت قابل استفاده را افزایش داده است .

BAMonaRossBerman1 1000x736 

صفحه های قابل انعکاس کابینت ها و پوشش شش گوشه ی مرمری بین کابینت ها درخشش تجملاتی را در یک آشپزخانه کوچک ایجاد کرده است.

 

BAMonaRossBerman17 1000x1500

 

در حالت قبلی آشپزخانه ، یخچال فریزر ساده به آشپزخانه حس شلوغ بودن داده بود . کابینت های زیبا و صفحه های روی کابینت با سنگ الماس کوهی ایجاد شده و با استفاده از اسباب ساده حس گشودگی بیشتری را به آشپزخانه داده است با اینکه محدودیت هایی از جمله ستون سازه ای را در این آشپزخانه با آن روبه رو بوده اند .

 

BAMonaRossBerman4 1000x736

 

یک بالکن کوچک کنار فضای ناهارخوری به خانواده اجازه می دهد تا از طعم زندگی در فضای بیرون در خانه شهری خود لذت ببرند.

 

BAMonaRossBerman14 1000x1500

 

 گچبری بالا و کنار سقف کریدور را حذف کرده و تعدادی منبع نور به آن اضافه کرده است. لوازم مدرن به فضای ارتباطی کریدور حس روشنی و دعوت کنندگی بخشیده است هم چنین تخته های نور در شب مسیری نورانی را ایجاد میکند.

 

BAMonaRossBerman3 1000x736

 

طراحان قادر بودند یک کفش کن کوچک کنار درب ورودی آپارتمان ایجاد کنند، که محل قرار گیری کفش و کلاه و روپوش اشخاص می باشد.

 

BAMonaRossBerman12 1000x1500

پستو ((closet اتاق خواب مستر به یک اتاق کوچک نگهداری کودک برای کودک نوپای آن ها تبدیل شد . "داشتن یک اتاق خواب هر چند کوچک جایی که بتوان در اتاق را بست و یک خواب راحت داشت بسیار ارزشمند است ." مادر خانواده

 

BAMonaRossBerman13 1000x1500

 

در این بازسازی در اتاق دختران جا دادن بیشترین تخت مدنظر کارفرما بود.

 

BAMonaRossBerman2 1000x2021

 

در حمام دیوارها سفید و کاشی ها فیروزه ای شدند که از این رنگ در بیشتر اتاق های آپارتمان آورده شده است .هم چنین کمد هایی به حمام اضافه شد.

 

BAMonaRossBerman7 1000x736