شرکت آرانو تصمیم بر این دارد تا شما عزیزان را از روند صفر تا صد برخی از پروژه های شرکت با خبر سازد.با ما همراه باشید


غرفه نمایشگاهی شرکت تکنوپل پی وی سی ، غرفه تهران
تاریخ شروع نمایشگاه: 23/11/1396
تاریخ اتمام نمایشگاه : 26/11/1396
ابعاد پروژه : متر 28 * 11 متر
سایت پروژه : نمایشگاه بین المللی تهران
سرپرست گروه طراحی : لیلا جعفر پیشه
گروه طراحی : پوریا علی عسگری ، لیلا جعفرپیشه


شرکت تکنوپل PVC (گروه صنعتی سپاهان پلیمر ) از مشتریان قدیمی و وفادار دفتر آرانو ست . همکاری صمیمانه ی ما با این گروه از سال 1393 شروع شد و از آن زمان تا الان پروژه های بسیاری را در شهرهای مختلف (اصفهان ، شیراز ، تهران و ...) سراسر ایران برای این مشتری ارزشمند انجام داده ایم. حمایت و استقبال همیشگی شرکت تکنوپل از ایده های نوین و خلاق استودیو طراحی آرانو واعتماد کامل این شرکت در طی انجام پروژه باعث خرسندی و خوشحالی دو جانبه ی ما و انها بوده است.

 

طرح پیشنهادی 1  

  

 

ساخت فضاهای جدید و نو مانند قسمت VIP و همچنین کافیشاپی با محیط دوستانه و ارام که به پیشنهاد استودیو انجام شد باعث شد تا فضایی دلنشین و ارام جایگزین رابطه ی مشتری و فروشنده شود و این فاکتور مهمی در انتخاب و تصمیم گیری برای مشتریان بود. ما با درنظر گرفتن اینکه در اکثر نمایشگاه ها سرعت دیدن و پردازش روی محصولات بسیار بالاست برای ایجاد فضایی دوستانه بین فروشندگان و مشتریان با ایجاد کافیشاپ طرحی نو در غرفه های نمایشگاه ارایه داد. گاهی آرانو پس از اجرای طرح به نمایشگاه ها سری میزند و از نزدیک شاهد عملکرد آن میشود تا اگر کاستی در عملکرد آن باشد آن را رفع و هم از نکات مثبت آن در طرح های بعدی استفاده ی بیشتری کند.
ایده های طراحی منحصر به فرد استودیو، زمان بندی مناسب و مرتب شرکت تکنوپل در سفارش کارها دلیل بر سرعت و دقت و طراحی کارامد برای انهاست.همکاران ما در شرکت تکنوپل همیشه از چهار ماه قبل از شروع نمایشگاه برای طراحی غرفه جدید به ما اطلاع میدهند و ما طی چند روز تحقیق و طرح پیشنهاد روزی را برای دیدار معین میکنیم و با نظر خواهی از شرکت تکنوپل نمونه غرفه جالب و مناسبی را طرح میکنیم و در آخر پس از پیشنهاد چند طرح بهترین مدل طراحی برای اجرا انتخاب میشود.

   


در طرح های اولیه طبق درخواست کارفرما برای هرنمایندگی یک میز با صندلی های مشخص صورت گرفت که در طرح های بعد با هم نظری کارفرما محوطه ی دور غرفه به صورت بازتر برای رفت و آمد طراحی شد.
برای نمایشگاه تهران سه طرح پیشنهاد شد که مورد تایید کامل قرار نگرفت، از دلایل آن جایگذاری اتاق های کوچک برای نمایندگی شهر ها و نشانه گذاری تکنوپل در فضاهای متفاوت و تعداد صندلی ها بود که شرکت خواستار تعداد صندلی بیشتری برای غرفه بود. مثلا در طرح اولیه از نوارهای PVC رنگی شرکت در دیواره ها و اِلِمان ها استفاده شد که مورد پسند شرکت قرار نگرفت اما طراحی جایگاه VIP و میزهای اطلاعات با استقبال زیاد قرار گرفت و تا انتها تغییری نکرد. در طرح سوم جایگاهی به عنوان نمایش کاربرد محصول از ورق های PVC به صورت موج دار ارائه شد که پس از مراجعه ی آرانو به نمایشگاه با دیدن ازدیاد جمعیت برای دیدن این کار نمایشی از نتیجه ی کار هم برای شرکت تکنوپل و هم برای دفتر آرانو برای این ایده ی قشنگ واقعا راضی و خوشحال شدیم.

    

   


بعد از عقد قرارداد کارگاهی اجاره و مصالح و ورق های MDF خریده شدند که با توجه به ضخامتشان و طرح مورد نظر به کارگاه MDF ، کارگاه CNC و کارگاه اصلی برای مونتاژ فرستاده شدند. غرفه ی طراحی شده در کارگاه تحت نظر نیروهای ماهر و مجرب ساخته میشوند چرا که ساخت انها به دلیل ظرافت و دقت به کار گرفته شده دشوار و نیازمند زمان و مهارت بالایی است.در ساخت اکثر این غرفه ها از محصولات شرکت تکنوپل PVC استفاده میشود به این دلیل که قصد داریم نه تنها طراحی غرفه بلکه خود اجزا و مواد مورد استفاده ی آن نمایانگر محصول مورد نظر باشد چرا که ممکن است عده ای با محصولات و نحوه استفاده آن آشنایی کامل نداشته باشند با این روش از نزدیک شاهد نمونه ی ساخته شده از محصول میباشند، غرفه ی اتمام شده پس از ساخت در کارگاه به تهران منتقل و در طی دو الی سه روز در نمایشگاه برپا میشود.
چهره ی راضی و شاد مشتری در پایان پروژه و شنیدن تمجیدها و حسنات از جزئیات دقیق غرفه با صورت خندان ، باعث انگیزه و علاقه ی بیشتر در طراحی های خلاق و چالش برانگیز استودیو میشود.
در حال حاضر استودیو آرانو در حال طراحی غرفه ی جدید برای این شرکت در نمایشگاه اصفهان است.

 

   

   

 

منتظر کارهای بیشتر ما از این شرکت باشید.

 

استودیو آرانو